Rozpoczęła się 18. Konferencja Technik Szerokopasmowych w Gdyni

W Gdyni ruszyła właśnie 18. edycja organizowanej przez VECTOR TECH SOLUTIONS Konferencji Technik Szerokopasmowych (KTS). Przed nami dwa dni prezentacji oraz inspirujących dyskusji o najnowszych trendach, technologiach i rozwiązaniach, które wpływają na całą branżę i jej rozwój.

Zapraszamy do śledzenia aktualności z wydarzenia na profilu LinkedIn VECTOR TECH SOLUTIONS.  

KTS to jedna z najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce dla operatorów telekomunikacyjnych, kablowych, data center oraz ISP. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „ONE WORLD – DIFFERENT SOLUTIONS”. Nawiązuje ono do mnogości rozwiązań i kierunków rozwoju, jakie pojawiają się obecnie na rynku. Operatorzy mają wiele dróg do wyboru, a rolą VECTOR TECH SOLUTIONS jest pomóc i doradzić rozwiązanie dopasowane w jak największym stopniu do potrzeb i możliwości danego klienta.

Podczas 18. KTS będziemy mówić m.in. o sieci 5G, a także  XGS-PON, WiFI 6, All-Flash czy rozwiązaniach video. Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie: kts.vectorsolutions.net.

Jak co roku, jedną z atrakcji podczas konferencji jest nasz showroom. Zapraszamy uczestników do odwiedzenia tego miejsca i rozmowy z inżynierami o prezentowanych rozwiązaniach.

Inni przeczytali także: