Spotkaj się z nami na iNET Meeting!

W dniach 28-30 października w Zakopanem odbędzie się iNET Meeting – kolejna edycja konferencji skupiającej przedstawicieli rynku ISP w Polsce. Jak co roku uczestnicy będą rozmawiać o potrzebach i wyzwaniach branży.

W gronie uczestników nie zabraknie VECTOR TECH SOLUTIONS. Przyjdź na nasze stoisko (Z1), na którym zaprezentujemy:

  • wybrane rozwiązania VIAVI, które wspierają dokonywanie pomiarów w sieciach
  •  urządzenia Huawei tj. przełączniki czy routery od tego tego producenta.
  • urządzenia SetTopBox firmy Arris

Chętnie spotkamy i porozmawiamy, w jaki sposób powyższe rozwiązania będą mogły wesprzeć rozwój biznesu firmy z sektora ISP. VECTOR TECH SOLUTIONS, jako doświadczony integrator usług, pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie, by stanowiło odpowiedź na bieżące i przyszłe potrzeby Klientów.

Naszą wiedzą podzielimy się też w praktyce. W poniedziałek (28.10) o godz. 16.00 w sali Morskie Oko nasz inżynier Maciej Połom poprowadzi warsztat, podczas którego pokaże, jak sprawnie i efektywnie zadbać o utrzymanie sieci światłowodowej. Odpowie m.in. na pytanie: W jaki sposób monitorować światłowody, by osiągnąć zamierzone efekty?

Więcej informacji o ofercie dotyczącej systemów pomiarowych znajdziesz w naszym Katalogu Produktów.

? Systemy pomiarowe PON/FTTH
? Systemy pomiarowe HFC/DOCSIS

Oprócz prezentacji wybranych rozwiązań i urządzeń, przygotowaliśmy też inne atrakcje. Będzie można spróbować swoich sił w grze w darty. Przyjdź do nas i sprawdź swoją celność!

O iNET Meeting można przeczytać więcej na stronie wydarzenia: https://inetmeeting.eu/

 

Inni przeczytali także: