TECHWAVES to my! Podsumowanie konferencji 2023

TECHWAVES 2023

Niemal 200 uczestników reprezentujących 40 firm z całej Polski, kilkanaście merytorycznych wystąpień i prezentacje technologii w showroomie. Taki był TECHWAVES 2023. Już 20 raz spotkaliśmy się z partnerami podczas konferencji VECTOR TECH SOLUTIONS.

 

Marcin Ułasik

Poruszamy nie tylko technologiczne tematy, ale także okołobiznesowe. Zawsze dopasowujemy tematy konferencji do tego, co się aktualnie dzieje, albo do tego, co się technologicznie może wydarzyć.

Marcin Ułasik, Solutions Management Director & CTO

Dlatego w programie TECHWAVES 2023 znalazły się nie tylko wystąpienia czysto technologiczne. To także prelekcje poświęcone rozwojowi biznesu, m.in. z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

To jest w zasadzie jedyne miejsce, gdzie nasi klienci mogą spotkać się z naszymi partnerami, powymieniać się opiniami, opowiedzieć o oczekiwaniach i wizjach biznesu.

Jerzy Dziuba, Sales Director

TECHWAVES 2023

Konferencje VECTOR TECH SOLUTIONS od lat są platformą do wymiany doświadczeń i szukania nowych rozwiązań. Eksperci naszej firmy nie tylko opowiadają o aktualnych trendach, ale także prezentują sprzęty w showroomie. Wystawy technologiczne to bardzo mocny element wydarzenia.

Dwudziesta edycja konferencji była także okazją do podsumowań i wspomnień. Jerzy Cepiński, kierownik TVK w Grudziądzu był uczestnikiem wszystkich dotychczasowych spotkań VECTOR TECH SOLUTIONS. Podczas wydarzenia odebrał pamiątkową statuetkę.

TECHWAVES 2023

Te konferencje vectorowskie są bardziej techniczne, pokazują, w którym kierunku iść i jak się przygotować, żeby nie zostać w tyle.

Jerzy Cepiński, kierownik TVK w Grudziądzu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i partnerom TECHWAVES 2023. Nie zwalniamy tempa, pracujemy już nad kolejnymi wydarzeniami.

Inni przeczytali także: