VECTOR TECH SOLUTIONS – możecie na nas liczyć

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Sprawny dostęp do wszystkich systemów jest niezwykle ważny dla każdego – dla firm, instytucji czy użytkowników prywatnych. Jest to po prostu element naszego codziennego życia, a w aktualnej sytuacji, związanej z pandemią COVID-19, nabiera on jeszcze większego znaczenia.

Możecie na nas polegać w każdej sytuacji i nic się w tym zakresie nie zmienia! Cały czas działamy w myśl naszego hasła „BE ABLE”, by reagować, odpowiadać na Wasze potrzeby i dostarczać niezbędne rozwiązania.

Pragniemy w tym miejscu zapewnić, że mimo tych szczególnych okoliczności, w VECTOR SOLUTONS pracujemy bez większych zmian. Cały czas jesteśmy do dyspozycji, by wspierać Was i Wasz biznes. Część naszych zespołów przeszła do pracy w systemie home office, jednak w żaden sposób nie wpływa to na efektywność działań. Nasze telefony i maile działają jak dotychczas – możecie bez problemu kontaktować się z nami w ten sposób. Dodatkowo, na szeroką skalę wykorzystujemy w codziennej pracy aplikację MS Teams.

Możecie na nas liczyć!

Wsparcie inżynierskie i serwisowe

Usługi świadczymy zgodnie z przyjętymi standardami. Nasze zespoły inżynierskie są w pełni dostępne i terminowo realizują wszystkie projekty. Jednocześnie troszczymy się o Wasze i nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Stąd też ograniczamy do niezbędnego minimum liczbę spotkań bezpośrednich. Zachęcamy do kontaktu zdalnego – poprzez telefon, mail czy też inne komunikatory internetowe. Oczywiście, cały czas działa również nasza platforma Techsupport, przez którą możecie zgłaszać problemy i zapytania techniczne.

Dostawy sprzętu

Stale monitorujemy nasz łańcuch dostaw. W tym aspekcie jesteśmy zależni od naszych Partnerów technologicznych, dostawców towarów oraz od dostępności usług logistycznych. Na ten moment, nie odczuliśmy znaczącego wpływu bieżących wydarzeń na naszą zdolność do terminowej realizacji działań. Dokładamy wszelkich starań, by tak było przez cały czas.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaobserwować poprawę sytuacji w Polsce i na świecie. Jednak nawet gdyby obecny stan rzeczy się przedłużał, jesteśmy na to w pełni przygotowani i gotowi do dalszego sprawnego działania w tych warunkach.

Na stronie www.vectorsolutions.net będziemy na bieżąco umieszczać aktualne informacje  o funkcjonowaniu naszej firmy. Będą one też pojawiać się na naszym kanale na Linkedin. Zachęcamy Was, by zaglądać w te miejsca i zapoznawać się z kolejnymi komunikatami.

Trzymajcie się w dobrym zdrowiu!

Inni przeczytali także: