VECTOR TECH SOLUTIONS najlepszym Partnerem Huawei w 2021 roku

VECTOR TECH SOLUTIONS otrzymała nagrodę w kategorii „Outstanding Business Partner of the Year 2021” podczas Eco Connect Poland 2021, największej konferencji Huawei Enterprise Polska, podsumowującej sukcesy rynkowe tego globalnego dostawcy.

W uzasadnieniu przyznanego tytułu przedstawiciele Huawei Enterprise Polska wymienili stabilną i zrównoważoną sprzedaż rozwiązań sieciowych w różnych branżach oraz liczne sukcesy firmy we wspieraniu klientów w transformacji rozwiązań sieciowych. Doceniona została również duża nasza aktywność w propagowaniu rozwiązań IP i IT w środowisku operatorów ISP — Internet Service Provider -ów. Nagrodę podczas gali towarzyszącej dorocznej konferencji odebrał Wojciech Kukliński, CPO (Chief Procurement Officer) w VECTOR TECH SOLUTIONS.

W imieniu całego Zespołu VECTOR TECH SOLUTIONS bardzo dziękuję za tę wyjątkową nagrodę. Jest to wyraz uznania dla naszej strategii budowania partnerstwa technologicznego dla firm z różnych branż, w oparciu o globalnych dostawców.

Wojciech Kukliński - CPO w VECTOR TECH SOLUTIONS

Jest to również potwierdzenie naszej dobrej i wciąż rozwijającej się współpracy z HUAWEI nie tylko w zakresie rozwiązań IP i IT, ale również rozwiązań GPON . Dziękuję za codzienną pracę, pomysły i zaangażowanie całego zespołu – dodaje Wojciech Kukliński.

Przedstawiciele globalnego dostawcy Huawei wyróżnili również konsekwentną pracę nad podnoszeniem kompetencji i wiedzy technicznej w naszym zespole inżynierskim. W tym zakresie Karol Kujawa – Solution Architect – Data Center & Cloud – IP – otrzymał tytuł „Excellent Engineer Star of the Year 2021”.

Dzisiejsza nagroda jest nie tylko moim osobistym wyróżnieniem, ale dowodem na sukcesywny rozwój kompetencji naszego zespołu technicznego. Dynamiczne zmiany w świecie nowoczesnych technologii wymagają od nasz ciągłego podążania za najnowszymi trendami oraz zdobywania wiedzy potwierdzonej certyfikatami naszych partnerów technologicznych.

Karol Kujawa, Solution Architect - Data Center & Cloud - IP w VECTOR TECH SOLUTIONS.

Potencjał rozwiązań technologicznych Huawei Enterprise jest doskonale znany zespołom technicznym w VECTOR TECH SOLUTIONS. Wyrazem tego jest wiedza i doświadczenie, potwierdzone kilkudziesięcioma certyfikatami tego globalnego dostawcy.  Współpraca obu firm rozpoczęła się ponad 10 lat temu i wspólnie zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów dla firm z branży operatorów telekomunikacyjnych, Enterprise i innych.

VECTOR TECH SOLUTIONS to nie tylko dostawca rozwiązań HUAWEI, ale przede wszystkim hub technologiczny, który oferuje usługi wdrożenia i utrzymania w następujących obszarach: cybersecuritynetworking & communicationinfrastrukturze IT & cloudintegracji sieci dostępowych oraz w technologiach video.

Inni przeczytali także: