Video Solutions

Stwórz konkurencyjną ofertę dla swoich abonentów, korzystając z innowacyjnych technologii, takich jak VR czy multiview

Coraz więcej usług, z których współczesne społeczeństwa korzystają na co dzień, przenosi się do sieci. W te globalne trendy, podyktowane chociażby rosnącą popularnością zdalnej pracy i nauki, wpisuje się również cyfrowa rozrywka oraz inne usługi video. Obecnie na rynkowy sukces danego operatora wpływa zatem nie tylko jakość oraz zróżnicowanie dostarczanych abonentom treści, ale także zapewnienie wygodnego dostępu do nich - z dowolnej platformy, w dowolnym czasie i w oczekiwanej formie.

Czego oczekują od operatorów współcześni abonenci?

Usługi video stają się dla szerokiego grona konsumentów naturalnym elementem codziennego funkcjonowania, a to sprawia, że tradycyjne formy przekazu tracą na atrakcyjności na rzecz różnego typu innowacji. Dystrybucja treści cyfrowych bez opóźnień, możliwość jednoczesnego nagrywania programów z kilku kanałów, czy też odtwarzania audycji w dowolnie wybranym momencie jest możliwa - abonenci doskonale o tym wiedzą i mogą oczekiwać tego od swoich operatorów.

Nowoczesne, innowacyjne technologie są dostępne i opłacalne już nie tylko dla globalnych nadawców treści, ale także dla nadawców lokalnych oraz samych twórców contentu.

W jaki sposób wspieramy przedsiębiorców z Twojej branży?

W VECTOR TECH SOLUTIONS dostarczamy operatorom telekomunikacyjnym, producentom i dystrybutorom treści video nowoczesne rozwiązania do udostępniania treści cyfrowych. Ułatwiamy korzystanie z contentu video, a także skutecznie go zabezpieczamy. Dostarczamy również narzędzia do efektywnego monitorowania jakości usług oraz doświadczeń klientów. Nasze technologie wdrażamy w takich obszarach, jak:

Powierz rozbudowę swojej platformy video doświadczonym ekspertom

Z naszych rozwiązań wspierających dystrybucję usług video korzystają liderzy rynku w Polsce. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania, ponieważ:

  • jako hub technologiczny zapewniamy kompleksowy dobór i wdrożenie technologii do bezpiecznego i atrakcyjnego dla odbiorców przesyłu contentu video,

  • do realizacji podchodzimy w sposób holistyczny: uwzględniając doradztwo, projektowanie, wdrożenie oraz utrzymanie rozwiązań,

  • korzystamy z technologii dostarczanych przez zaufanych partnerów, a jednocześnie liderów w branży video solutions.

Partnerstwa

Partnerstwa W VECTOR TECH SOLUTIONS bazujemy na rozwiązaniach technologiach stworzonych i rozwijanych przez globalnych liderów w branży contentu video:

Video Solutions

Zobacz inne usługi i rozwiązania: