19. KTS – podsumowanie konferencji

Za nami 19. edycja Konferencji Technik Szerokopasmowych, czyli legendarnego już cyklicznego eventu dedykowanego naszym Klientom oraz Partnerom, podczas którego podjęliśmy dyskusję na temat technologicznych rozwiązań i kierunków, które będą kształtować naszą branżę.

Po 3 latach przerwy mieliśmy przyjemność ponownie powitać naszych Gości w Gdyni oraz podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Z tej okazji zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania oraz urządzenia na powiększonej ekspozycji, liczącej ponad 300 m2, oraz przygotowaliśmy 28 merytorycznych prezentacji, do zaprezentowania których zaprosiliśmy naszych branżowych Przyjaciół, Klientów oraz Partnerów.

Wybiegliśmy na przód, starając się wspólnie nakreślić przyszłość kierunków technologicznych, nie zabrakło więc dyskusji na temat sztucznej inteligencji, robotyzacji, automatyzacji zarządzania siecią czy rozproszonych architektur sieciowych. Jako wiodący integrator rozwiązań technologicznych, staraliśmy się przedstawić jak najszerszy obraz zmian, przed którym stoi nasza branża.

Na miłe zakończenie konferencji przygotowaliśmy konkurs na hasło podsumowujące tegoroczny KTS i nie sposób nie podzielić się kilkoma z nich:

Podsumowanie konferencji to trzy litery KTS, czyli: Kompetencja – Technologia – Sukces

KTS o najnowszych trendach. O tym, co warto.

Technologia, Ludzie, Woda – wreszcie razem!

Dowiedz się więcej o konferencji: kts.vectorsolutions.net

Partnerzy: Alpha, Ateme, ATX, CheckPoint, Commscope, Comtech, Deepomatic, EfficientIP, Enensys, Hibox, Huawei, Inspur, IP Fabric, MediaKind, Veeam, Vecima, VIAVI, Zyxel

Patron medialny: Telko.in

Inni przeczytali także: