Przyspieszenie rozwoju sieci FTTH w Polsce z nowym partnerem Genexis

VECTOR TECH SOLUTIONS z przyjemnością ogłasza partnerstwo z firmą Genexis, liderem innowacyjnych rozwiązań szerokopasmowych, w celu dalszego przyspieszenia rozwoju sieci Fiber-to-the-Home (FTTH) w Polsce. Ta współpraca stanowi krok naprzód w promowaniu transformacji sieci dostępowych i adaptacji usług telekomunikacyjnych następnej generacji na polskim rynku.

 

Partnerstwo umożliwi operatorom telekomunikacyjnym oferowanie dopasowanych do klientów urządzeń końcowych (CPE) oraz kompleksowych usług sieciowych. Dzięki wykorzystaniu doświadczenia obu firm w radzeniu sobie w środowiskach wielu dostawców, zwiększaniu efektywności oraz innowacyjnego podejścia, dostawcy usług telekomunikacyjnych (CSP) będą mogli szybciej oferować nowe usługi sieciowe klientom.

 

Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą VECTOR TECH SOLUTIONS w celu przyspieszenia wdrażania sieci FTTH w Polsce. Łącząc nasze siły w zakresie rozwiązań skoncentrowanych na kliencie, jesteśmy dobrze przygotowani, aby pomóc operatorom telekomunikacyjnym w osiągnięciu ich celów wzrostowych w regionie.

Katerina Kazak, Senior Business Development Manager Baltics and Central Europe w Genexis.

Współpraca z firmą Genexis podkreśla nasze zobowiązanie do dostarczania wartościowych rozwiązań, które ułatwiają polskim operatorom działalność w dzisiejszym dynamicznym krajobrazie telekomunikacyjnym.

Artur Salwach, Sales Managing Director w VECTOR TECH SOLUTIONS.

Dzięki tej współpracy Genexis i VECTOR TECH SOLUTIONS mają szansę wnieść znaczący wkład w branżę telekomunikacyjną w Polsce, wspierając bardziej połączone i cyfrowo inkluzywne społeczeństwo.

O Genexis

Genexis przynosi świat do każdego domu, umożliwiając uczestniczenie w społeczeństwie cyfrowym i dostęp do niezbędnych usług oraz aplikacji. Szybkie i przyjazne dla użytkownika połączenie cyfrowe poprawia jakość życia ludzi i pozytywnie wpływa na ich świat. Tworząc innowacyjne, bardziej zrównoważone i intuicyjne produkty, ułatwia domostwom łączenie się ze światem.
Genexis to wiodący, europejski dostawca innowacyjnych rozwiązań szerokopasmowych dla domu. Ich klientami są operatorzy sieci, dostawcy usług internetowych i instalatorzy sieci światłowodowych. Portfolio Genexis obejmuje ONT-y, home gateway,, wzmacniacze, systemy operacyjne oparte na oprogramowaniu open-source oraz oprogramowania do zarządzania komunikacją. Jest europejską firmą z siedzibami w Sztokholmie (SE) i Eindhoven (NL). www.genexis.eu

Inni przeczytali także: