VECTOR TECH SOLUTIONS Premier Partnerem Cisco

Status Premier Partner Cisco to potwierdzenie wysokich umiejętności technicznych, profesjonalizmu i zaangażowania naszej firmy w rozwój współpracy z Cisco Systems. Dla klientów, współpraca z wyspecjalizowanym zespołem VECTOR TECH SOLUTIONS jest gwarancją dobrych rozwiązań i większej konkurencyjności na rynku.

oficjalny partner programy Cisco korzyści

Oficjalny partner Cisco

Cisco to jeden ze światowych liderów w dziedzinie sieci komputerowych. Oferuje rozwiązania dla firm, instytucji edukacyjnych, instytucji rządowych oraz użytkowników indywidualnych. Produkuje i sprzedaje urządzenia sieciowe, telekomunikacyjne, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, budowy centrów danych oraz chmury, komunikacji wideo i wielu innych technologii.

Aby zadbać o pełen profesjonalizm stosowanych rozwiązań i ich niezawodność, Cisco realizuje szereg szkoleń certyfikacyjnych dla partnerów. Inżynierowie VECTOR TECH SOLUTIONS regularnie aktualizują wiedzę.

W VECTOR TECH SOLUTIONS HYBRID IT dbamy o rozwój usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Jednym z obszarów rozwoju jest wiedza ekspercka podparta certyfikatami technicznymi dostawców. Wraz ze zdobyciem statusu partnerskiego Cisco Premier, możemy pochwalić się zespołem 10 inżynierów certyfikowanych w obszarach sieciowych cybersecurity tego dostawcy. To jedynie ułamek wśród stu certyfikatów technicznych, jakie posiada nasz zespół.

Maciej Cichy, Solutions Management Director w VECTOR TECH SOLUTIONS

Status Premier Partnera to efekt pozyskanych przez zespół certyfikatów:

  • CCNP Enterprise

Zdobywając certyfikat CCNP Enterprise, inżynierowie VECTOR TECH SOLUTIONS potwierdzają umiejętność projektowania, wdrażania, zarządzania i rozwiązywania problemów w środowiskach wykorzystujących rozwiązania sieciowe Cisco.

  •  CCNP Security

Poprzez certyfikaty CCNP Security, nasi eksperci potwierdzili umiejętności z zakresu  cyberbezpieczeństwa, ochrony sieci i danych.

wysoka jakość produktu dobre relacje z klientami dostęp do technologii

Wysoce wykwalifikowany zespół VECTOR TECH SOLUTIONS

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, ale także serwisu i wsparcia posprzedażowego. Dzięki pozyskanym certyfikatom i statusowi Premier Partner Cisco możemy realizować te zadania, biorąc jednocześnie czynny udział w rozwoju technologicznym biznesów naszych klientów.

VECTOR TECH SOLUTIONS od lat pełni rolę integratora i realizuje wdrożenia w biznesie i sektorze publicznym. Projekty realizujemy w modelu end-to end – od analiz po wsparcie utrzymaniowe. Nasi eksperci dbają o integrację infrastruktury z nowymi rozwiązaniami i nieustannie aktualizują swoją wiedzę. Poznaj nasze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Maciej Cichy

Autor artykułu

Maciej Cichy

Solutions Management Director

Patryk Bubic

Autor artykułu

Patryk Bubic

Solution Manager

Karol Kujawa

Autor artykułu

Karol Kujawa

Solution Architect - IP & Security

VECTOR TECH SOLUTIONS Premier Partnerem Cisco

Inni przeczytali także: